אודות HAPPY HOUR

Happy Hour היא רשת מכוני יופי, קוסמטיקה מתקדמת וטיפוח אישי המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של טיפולי יופי שכל אחד ואחד מהם הוא חוויה. ביקור באחד הסניפים שלנו, דומה לביקור באחד מסלוני היופי הניו יורקיים, מדובר בשעה של Fun, של פינוק ומעל לכל של שירות ומקצועיות ברמות הגבוהות ביותר. המכונים שלנו ממוקמים במרכז העניינים ומעניקים לצד חוויית הטיפול והטיפוח גם חוויה אורבנית עשירה ומגוונת תוך כדי הקפדה על סטנדרטים גבוהים ובריאות הלקוחה. אנו מזמינים אותך לקחת לעצמך Happy Hour, ולהתנסות באחד מהטיפולים שלנו – זו לא תהיה הפעם האחרונה, בהתחייבות!


חשוב לנו שתדעי שאצלנו ב Happy Hour לצד הקפדה על שעת טיפוח שתהיה לך נעימה ומפנקת אנו מקפידים על סטנדרטים מהגבוהים בתחום הקוסמטיקה וה – Skin & Nail Care. כחלק מתפיסת עולם זו אנו מקפידים על צוות מקצועי ומיומן שעובר הכשרות באופן שוטף, ומעודכן בטכנולוגיה הכי עכשווית בתחומי הקוסמטיקה וזוכה לעבוד עם החומרים האיכותיים והיקרים הזמינים בשוק זה. לכל טיפול יש פרוטוקול מסודר הכולל את כל שלבי העבודה.


"למכון Happy Hour הגעתי בעקבות המלצה חמה של חברה, שידעה שאני למודת אכזבות עד קצות הציפורניים. הגעתי בגלל מעשי הזוועה שעשו סנדלי הקיץ בעקביי. נשארתי בגלל היחס, העדינות, המקצועיות ובעיקר – הניקיון."