נמאס לכם מטיפולי הסרת שיער ״לכל החיים״ שלא באמת עובדים? 

הגיע הזמן להתקדם להסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה המתקדמת בעולם:

הדור המתקדם של טיפולי הסרת שיער בלייזר – מהירות יעילות ונוחות יוצאות דופן

יתרונות הסרת שיער באמצעות Soprano Titanium:

3D Laser - שילוב של שלושה אורכי גל בידית טיפול אחת לתוצאה הטובה ביותר

אורך גל 755 Alex ננומטר

אורך גל לייזר Alexandrite משפר את ספיגת קרן הלייזר בעוצמה גבוהה יותר בפיגמנט המלנין. בשילוב עם מגע קור רציף, כיסוי טיפולי נרחב, אורך גל זה אידיאלי להסרת שיער בטווח הרחב ביותר של גווני וסוגי שיער ובמיוחד עבור שיער בהיר ודק.

SPEED™ 810

אורך גל לייזר 810 ננומטר, הוא אורך גל קלאסי עבור הסרת שיער בלייזר והוא מאפשר חדירה עמוקה של קרן הלייזר בזקיק השערה. כמו כן נקלט במלנין בדרגה מתונה, תכונה שהופכת אותו לבטוח לטיפול בגווני עור כהים יותר.

אורך גל YAG 1064 ננומטר


אורך גל זה מאופיין בקליטה נמוכה במלנין שבעור ולכן הוא מהווה פתרון מושלם למטופלים בעלי גוון עור כהה. מאחר שבאורך גל YAG 1064 ננומטר, ספיגת המים גבוהה, נוצרת טמפרטורה גבוהה המגדילה את הפרופיל התרמי של הטיפול הכולל, ומייעלת את תהליך הסרת השיער.

כל המיתוסים על הסרת שיער בלייזר – והאמת

מיתוס 1 -
הטיפולים ארוכים מאוד

מכשיר Soprno SHR פותר את הבעיה המתסכלת הזו. מכשיר Soprno Titanum החדש, הוא בעל אפליקטור ייחודי חדש ויעיל, בעל קוטר גדול במיוחד של 4 ס"מ, וכן שני מחברים, המאפשרים חיבור בו זמנית למערכת הבקרה בכל עת. כך מושגת יעילות מרבית – המאפשרת לקצר משמעותית את מספר הטיפולים הדרוש.

מיתוס 2 -
הטיפולים כואבים מאוד

טכנולוגית מכשיר Soprno SHR המתקדמת, מקררת באופן מתמיד את שטח העור, ומאפשרת בקרת טמפרטורה לאורך כל זמן הטיפול. העובדה הזו הופכת את הטיפול לנטול כאבים לחלוטין, וזו גם אחת הסיבות שהוא מאושר לשימוש בילדים – שכמובן לא יכולים לספוג את הכאבים הכרוכים בשימוש במכשירי הלייזר האחרים.

מיתוס 3 -
לא מתאים לעור שזוף וכהה

החדשות הטובות הן, שהטכנולוגיה המוטמעת במכשיר ה Soprno SHR מאפשרת לנפץ גם את המיתוס הזה. במטרה לאפשר טיפול בגווני עור שונים, הוא כולל שלושה אורכי גל בלייזר, שכל אחד מהם מתמקד בעומק שונה של הרקמות ומבנים אנטומיים שונים בתוך זקיק השיער. ככל שאורך הגל גדול יותר, הוא יכול לחדור לעומק זקיק השיער בעוצמה גבוהה יותר, מה שהופך אותו לפתרון מושלם עבור סוגי עור כהים יותר.

מיתוס 4 -
לא מתאים לבעלי שיער בהיר

לא מעט בעלי שיער בהיר בטוחים שאינם מתאימים להסרת שיער בלייזר, ורבים מהם סובלים משיעור יתר אך לא יודעים כיצד לטפל בבעיה לטווח הארוך, וללא כאבים. אורכי הגל השונים במכשיר הסופרנו החדש משפרים את ספיגת האנרגיה של המלנין, ומביאים בשורה של ממש עבור מגוון רחב של צבעי וסוגי שיער, במיוחד עבור שיער בהיר ודק.

מיתוס 5 -
הסרת שיער בלייזר לא מתאימה לילדים

כל הורה פוחד מהיום שבו, חלילה, יחזור הילד שלו הביתה ויספר כי לעגו לו בבית הספר או בחברת הילדים. ילדים רבים, ובעיקר ילדות, סובלים מהקנטות בגלל שיעור יתר, ונאלצים להתמודד עם חוויות חברתיות לא נעימות ועם פתרונות זמניים בלבד למצוקתם. החידוש הטכנולוגי של מכשיר הסופרנו הפך את טיפולי הסרת השיער בלייזר לבטוחים במיוחד, עד כדי כך שמכשיר אושר לשימוש גם בילדים והביא מזור לאלפים שחיכו לפתרון יעיל ונטול כאבים. הודות למגוון אורכי הגל שהוא מאפשר, ולטכנולוגיית הקירור המונעת כוויות וכאבים, המכשיר יעיל ובטיחותי לשימוש גם בקרב ילדים ובני נוער – וזו בשורה של ממש עבורם.

רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם