טיפולים

טיפולי פנים

טיפול פנים מומלץ בכל גיל לנשים וגברים כאחד!

טיפולי הפנים עוזרים בשמירה על עור פנים רענן ובריא. מעכבים את תהליך ההזדקנות ובעיקר, מונעים נזקים עתידיים לעור.

הטיפולים המוצעים ב HAPPY HOUR נבחרו בקפידה, ומשולבים במכשירים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

תהליך כל טיפול נבנה לאחר חשיבה רבה ובדיקת יעילותו בהשגת מטרות ברורות של שמירה על מראה עור מוצק רך וגמיש, חלק ומתוח וללא פצעונים.

בתוך מגוון טיפולי הפנים המוצעים כיום והמבוססים על שיטות טיפול שונות. וטכנולוגיות המתחדשות כל הזמן. חשוב לדעת לאבחן נכון את עור הפנים שלך ולבנות תכנית טיפולים המותאמת אישית רק לך, כזו שתשיג בדיוק את המטרה – מראה עור פנים בריא, רענן, חלק ומתוח.

להתאמה אישית של טיפולי פנים ספציפיים המיועדים לטיפול בבעיות עור ותיקון נזקים. שילבנו מכשירים מתקדמים שיודעים לטפל בין היתר בהבהרת כתמי עור, פיגמנטציה מנזקי שמש. פיגמנטציה הורמונאלית. החלקת קמטים ומיצוק (אנטי אייג'ינג). קופרוז. טיפול באקנה פעיל. הבהרת צלקות פוסט אקנה. והחדרת חומרי לחות והזנה.

עשי את השינוי עוד היום, בהכנסת ריטואלים קטנים לשגרת יומך והקפידי לשאול בגמר הטיפול על המלצות ייחודיות רק לך.

OxyGeneo beauty Treatment

 OxyGeneo היא טכנולוגיה חדשנית ובלעדית המאפשרת את העשרת העור בחמצן טבעי.

בוחרים ערכת קפסולה המותאמת לתוצאה המבוקשת מבין – ערכת BALANCE לאיזון עור שמן – ערכת REVIVE להצערת העור – וערכת ILLUMINATE לגוון עור לא אחיד. בטכנולוגיה OxyGeneo תוסר שכבת התאים המתים בעור וכתוצאה מכך ייחשף עור חדש ורענן, תוך החדרת החומרים הפעילים והגברת ריכוז החמצן הטבעי בעור.

יתרונות הטיפול:

 • העשרת העור בחמצן טבעי הקיים בגופנו
 • תוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון
 • שיפור גוון וטקסטורת העור

OxyGeneo Antiayging Treatment

אנטי אייג'ינג הינו מושג השאול מאנגלית, פרושו פעילות וטיפולים שמטרתם עיכוב ההזדקנות והשינויים החלים בגוף עם התקדמות הגיל, חשיפה ארוכת שנים לקרינת השמש, שינויים הורמונליים – כרונולוגיים או לא, שינויים מטבוליים החלים בגופנו במהלך השנים ושינויי פיגמנטים. תהליך מורכב זה של עיכוב השינויים בעור ושיפור מראהו ובריאותו הינו תהליך ממושך ויש צורך להתמיד בטיפולים משמרים אחת לתקופה. לרוב באים השינויים לידי ביטוי בעור הפנים והגוף כאשר השינויים בפנים הם הבולטים ביותר – העיניים שוקעות, קמטים נחרצים סביב העיניים, במצח, בצדי הצוואר ובצדי האף (קמטי הבעה). תהליך זה מלווה ברפיון של שרירי הפנים ועצמות הלסתות. כל השינויים האלו גורמים להבעה זקנה ועייפה.

טיפול פנים אנטי-אייג'ינג הוא טיפול שמעניק לעור זוהר ורעננות, ממריץ את מחזור הדם, ממצק את העור וכבונוס מסלק את הרעלים. הטיפול מתאים לכולם ובכל גיל, טיפול שמשיג תוצאות רבות, החל משיפור מרקמו של העור ומיצוקו, ריכוך ושיפור הקמטים.

ניתן ורצוי לשלבו עם מגוון סוגי טיפולי פנים, ולכן הוא מצוין כהשלמה למכלול טיפולי אנטי-אייג'ינג.

הטיפול משלב שלוש טכנולוגיות – OxyGeneo | TriPollar RF | Ultrasound Technologies

OxyGeneo בעזרת טכנולוגיה זו תוסר שכבת התאים המתים בעור וכתוצאה מכך ייחשף עור חדש ורענן, תוך החדרת חומרים פעילים והגברת ריכוז החמצן הטבעי בעור.

TriPollar RF טכנולוגיה מתקדמת שאינה פולשנית ומבוססת גלי רדיו (RF), שמטרתה להדק את העור ולמצק אותו, כמו גם לשפר את מרקמו. הטיפול ב- TriPollar מחמם את העור לעומקו, מעודד ייצור קולגן ומייצר מתיחה מיידית של העור.

Ultrasound המאפשר החדרת חומרים מזינים לעור. הטיפול אינו כואב, עדין, בטוח ומתאים לכל סוגי העור.

בטיפולי האנטי-אייג'ינג שלנו התוצאות מידיות ונשארות לאורך זמן, העור יראה רענן וצעיר יותר. הטיפולים בטוחים עבור כל סוגי וגווני העור וללא צורך בזמן החלמה. מומלץ לעבור סדרת טיפולים על מנת להשיג את התוצאות הטבות ביותר לאורך זמן.

Acne treatment deep cleaning

טיפול באקנה אחת ולתמיד!

כיצד פצעי אקנה נוצרים

אקנה נפוצה, כאמור, בעיקר בגיל העשרה אך לא תמיד נעלמת עם סיום גיל ההתבגרות. היא מופיעה דווקא בגיל ההתבגרות בשל השינויים ההורמונליים שמתחוללים בגוף בגיל זה, והיא למעשה תוצר של חוסר איזון בבלוטות החלב. במצב של חוסר איזון הורמונלי, בלוטות החלב נוטות להפריש כמות גדולה יותר של חלב והתוצאות – עור שמנוני ובלוטות חלב שהולכות ונסתמות. כאשר ההפרשה המוגברת נאגרת בתוך הבלוטה היא מצטברת, גדלה ומתנפחת ומתחילים להופיע פצעונים. כאשר חיידקים באים במגע עם בלוטת החלב הנפוחה והעמוסה הם נהנים מכר פורה למזון: החיידקים משגשגים שם כי הם ניזונים מתאי עור מתים וכמו כן מן החלב המוגבר שמופרש מן הבלוטה. החיידקים מתרבים וביחד מחוללים תהליך דלקתי הבא לידי ביטוי באקנה בצבע אדמדם סביב האזור הנגוע.

לעיתים החלב נותר סטרילי ואינו מושך אליו חיידקים. אך ישנם מקרים בהם החלב חשוף לאוויר, המגע עם האוויר גורם לתהליך של חמצון ומתגלים פצעוני אקנה בגוון שחור.

אחת מהתופעות הנלוות לאקנה היא חטטים. אלו הם למעשה צלקות אקנה. צלקות אלו יכולות להופיע כבר בגיל ההתבגרות וללוות אותנו הלאה בגילאים מאוחרים יותר.

אחד הפתרונות לטיפול באקנה פעיל הוא טיפול IPL.

טכנולוגיית IPL מבוססת על טכנולוגית גלי אור סלקטיבית (הרס של רקמה נבחרת בלבד, מבלי לפגוע ברקמות הסובבות) גלי אור המתמקדים במקור האקנה ומטפלים בו ישירות. פתרון זה של טיפול לאקנה הוא יסודי, מדויק וארוך טווח. מטופלים ומטופלות רבים בגילאים שונים נהנים מתוצאותיו ומשדרוג באיכות חייהם. הטיפול מעניק שיפור משמעותי גם כאשר האקנה קשה או כרונית.

בפרק זמן של ימים בודדים לאחר הטיפול כבר ניתן לראות שיפור והקלה משמעותיים במראה העור: האקנה שוכחת ויחד אתה התהליך הדלקתי. הפצעים האדומים נעלמים ככל שהזמן עובר, והעור נראה הרבה פחות שמנוני. בנוסף לטיפול באקנה, טכנולוגיית ה IPL   פועלת גם ברובד המניעתי, כך שטיפול באקנה ב IPL פועל לאורך זמן.

הטיפול באקנה ב IPL הוא יעיל מאוד, בטוח, לא כרוך בתופעות לוואי מיוחדות ומתאים לבני ובנות נוער כמו גם לנשים וגברים.

הטיפול קצר- נמשך כ 45 דקות, לא דורש הרדמה מקומית, בזמן הטיפול מרגישים עקצוץ קל עד בינוני במשך דקות ספורות. מומלץ על סדרת של 5-8 טיפולים. טיפול אחת  ל 3 שבועות.

Post acne treatment

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הן ללא ספק אלמנטים שיכולים להשפיע על מראה העור כולו, ולגרום לחוסר בטחון או למצוקה. למרבה המזל, בשנים האחרונות פותחו טיפולים חדשניים, מבוססי לייזר וגלי רדיו, אשר יכולים לשפר משמעותית את מראה הצלקות ולספק תוצאות מצוינות, מבלי שנידרש לפעולות כירורגיות קשות ומורכבות או לזמן החלמה ארוך.

Fractional RF – פילינג בעזרת טכנולוגיה אשר מעבירה אנרגיה לעור באופן מחולק, בצורה של נקודות מיקרוסקופיות. ה Fractional RF "פוצע" את העור, וכך למעשה מעודד אותו להתחדש וליצור רקמות בריאות ואסתטיות יותר. Fractional RF הנשלחת אל העור מתחלקת כך שבין כל נקודה שבה פוגע ה Fractional RF  ויוצר "נזק", ישנה רקמה בריאה, אשר מסייעת להאיץ את תהליך הריפוי ומפחיתה את הסיכון לתופעות לוואי. במקביל, ניתן לשלוט על עומק חדירת ה RF לעור (פילינג שטחי, בינוני או עמוק), כך שהפגיעה הנוצרת כתוצאה מהטיפול היא מדודה ומתונה יותר. באופן זה, ניתן לבצע טיפול יעיל וממוקד בצלקות אקנה, אשר מתאפיין בהחלמה מהירה יותר בהשוואה לפילינג כללי.

טיפול Fractional RF  אינו דורש הכנה מיוחדת, פרט למריחה של משחת "אמלה" לאלחוש, על מנת למזער את אי הנוחות שתיתכן במהלך הטיפול עצמו.

החזרה לשגרה היא מידית. עם זאת, כדאי לדעת כי לאחר הטיפול, העור יהפוך לאדום למשך שעה ועד שעתיים, וכיומיים-שלושה לאחר הטיפול, יווצרו באזור המטופל גלדים מיקרוסקופיים, אשר ינשרו לבד לאחר חמישה ועד שבעה ימים. בפילינג בינוני, תיתכן תחושת יובש וצריבה בעור למשך יום-יומיים, שבמהלכם יהפוך העור מאדום לחום, ובהמשך ייווצרו גלדים אשר ינשרו לאחר כשבוע. בפילינג עמוק יתרחש תהליך זהה, אלא שהוא עשוי לארוך עד כשבועיים.

Anti-pigmentation Treatment

בעיות הפיגמנטציה וכתמי עור פוגעות לעיתים באופן משמעותי בדימוי העצמי. הן תוצאה של הצטברות פיגמנט כהה-חום, הנקרא מלנין בשכבות האפידרמיס והדרמיס.

בעזרת טכנולוגית IPL שמבוססת על עקרון Selective photo thermolysis, כלומר שימוש באנרגית אור שיוצרת תהליך חימום, המפרק מולקולות מטרה באופן סלקטיבי ומבוקר מבלי להרוס את הרקמה שמסביב.

הסיבות המובילות לבעיות פיגמנטציה הינן: נטייה גנטית (המשתקפת במצוא וסוג העור)

חשיפה סביבתית:  חשיפה לשמש, תהליכים דלקתיים בעור, פרופיל הורמנלי הריון וחשיפה לתרופות מסוימות. פיגמנטציה בולטת בכל אזור, בדגש על אזור הפנים, מהווה בעיה נפוצה ומתסכלת.

סוגי פיגמנטציה שכיחים:

כתמי שמש –  כתמים שטוחים ושטחיים ובעלי גבולות מאוד ברורים. גוון בהיר עד חום כהה. הנגעים פזורים באזורים חשופים לשמש וניתנים לאבחון בבדיקה קצרה ולא פולשנית.

מלזמה (melasma) – כתמים חומים בהירים בעלי גבולות שאינם חדים, אשר לרוב ממוקמים על גבי המצח, לחיים ומעל השפה העליונה ולעיתים גם במקומות נוספים. בעיה זו נפוצה יותר בנשים וקשורה לגנים מסוימים, שינויים הורמונליים וחשיפה לשמש. ניתן לסווג את המלזמה בהתאם לעומק בו הצטברות הפיגמנט היא מרבית – שיטחית-אפידרמלית, דרמלית או משולבת. הטיפול האפקטיבי ביותר הינו שילוב תכשירים מקומיים וטיפולים פיזיקאליים כדוגמת טיפולי IPL.

אדמומיות ופגיעה במרקם עור מחשוף החזה/ דה קולטה – פויקילודרמה (Poikiloderma of civatte) – שנים של חשיפה לשמש גורמות לנזק של עור מחשוף החזה שעיקרו אדמומיות קבועה, בגוון אדום-חום. הבעיה כאן נובעת מהרחבת כלי דם קטנים, היעדר או עודף פיגמנטציה ודלדול העור (ירידה בכמות סיבי הקולגן והאלסטיות של שכבת הדרמיס). הטיפול האפקטיבי ביותר כאן הוא טיפולי אור מסוג (IPL-  intense pulsed light). הטיפולים יכולים לשפר את מראה העור באופן משמעותי בזכות יכולתם להשפיע הן על איכות הרקמה, העלמת כלי הדם ויצירת גוון אחיד.

הצעד הראשון והחשוב, עליו ממליצים הרופאים הוא הגנה יומית מפני השמש. קרם הגנה הוא המפתח להפחתת מראה הכתמים הכהים.

Anti-Hand pigmentation Treatment

בין אם אתם מתמודדים עם כתמי עור כהים כתוצאה מנזקי שמש או מלזמה בידיים, אנו נטפל בכתמים האלה בעזרת טכנולוגית IPL שמבוססת על עקרון Selective photo thermolysis, כלומר שימוש באנרגית אור שיוצרת תהליך חימום, טכנולוגיה מוכחת בדרך לגוון עור אחיד ויפה.

הצעד הראשון והחשוב עליו ממליצים הרופאים הוא הגנה יומית מפני השמש. קרם הגנה הוא המפתח להפחתת מראה הכתמים הכהים.

Anti cuproz Treatment (ROSACEA)

רוזציאה (ROSACEA) הינה בעיית עור נפוצה ביותר, המתבטאת באדמומיות במרכז הפנים, ומוכרת גם בכינוי העממי: "קופרוז". הסיבות לתופעה לא ברורות לחלוטין, אך ככל הנראה נגרמת משילוב של גורמים תורשתיים וסביבתיים: קיימת נטייה מוגברת לפתח "קופרוז" בבהירי עור, באנשים שבני-משפחתם סובלים מהבעיה, ובאנשים הנוטים להסמיק. גם גיל המעבר בנשים כרוך בנטייה מוגברת למחלה (עקב גלי החום שחוות הנשים). ישנם גורמים רבים המוכרים כמחמירים את המצב: חשיפה לשמש, שתיית אלכוהול, מאמץ גופני המביא לעליה בטמפ' הגוף, אמבטיות חמות וסאונות, אכילת מזון חריף, נטילת תרופות ממשפחת הסטרואידים או תרופות  הגורמות להרחבת כלי דם. למרבה הצער, ללא טיפול התופעה תחמיר בהדרגה לאורך השנים, ורק לעתים נדירות היא חולפת לחלוטין מעצמה. חשוב לציין כי טיפול בשלבים מוקדמים יותר של "קופרוז" יעיל יותר מאשר בשלב מאוחר של התפתחות המחלה.

הטיפול ב "קופרוז" הינו בראש ובראשונה הימנעות מהגורמים המחמירים אותה: (בעיקר אלכוהול, מזונות מתובלים ונזקי שמש) והקפדה על תכשירים קוסמטיים יומיומיים אשר אינם מגרים את העור.

"קופרוז" מגיבה היטב לטיפולי אור (IPL): בשיטה זו גל האור חודר לעומק העור, פוגע בכלי דם המורחבים, וגורם לסגירתם והיעלמותם. עם השלמת סדרה של כשלושה טיפולים ניתן לצפות להעלמת כלי הדם המורחבים, להטבה משמעותית בגוון הוורדרד של העור ולשיפור במרקם העור באזור המטופל. לא ניתן להעריך את משך הזמן שהתוצאות יישמרו, אולם לרוב מדובר בשנים. לעתים יש לבצע טיפול חוזר אחת לחצי שנה או שנה, על מנת לטפל בכלי דם השבים ומופיעים, אולם שביעות הרצון של המטופלים ב-IPL גבוהה. הטיפול מלווה באי-נעימות קלה, ובתום הטיפול מופיעה אדמומית של העור – אך זו תיעלם כעבור  מספר שעות, ואין צורך בהימנעות מיציאה מהבית  או באובדן ימי עבודה.

טיפול במכשיר IPL מהווה אלטרנטיבה טיפולית רצויה עבור אנשים הסובלים מ "קופרוז" .

Stretch Marks Treatment

סימני מתיחה מופיעים כאשר הגוף גדל במהירות והעור העוטף אותו נתון תחת תנאי מתיחה ממושכים.

הסימנים האדומים מופיעים על העור שלנו בגלל כלי דם שמשתקפים מחוץ לעור, והסימנים הלבנים יותר בגלל שבירה של סיבים שנקראים קולגן ואלסטין.

בסימני מתיחה נטפל באמצעות Fractional RF  – מדובר בפילינג אשר מעביר אנרגיה לעור באופן מחולק, בצורה של נקודות מיקרוסקופיות. ה Fractional RF "פוצע" את העור, וכך למעשה מעודד אותו להתחדש וליצור רקמות בריאות ואסתטיות יותר. Fractional RF הנשלחת אל העור מתחלקת כך שבין כל נקודה שבה פוגע ה Fractional RF  ויוצר "נזק", ישנה רקמה בריאה, אשר מסייעת להאיץ את תהליך הריפוי ומפחיתה את הסיכון לתופעות לוואי. במקביל, ניתן לשלוט על עומק חדירת ה RF לעור (פילינג שטחי, בינוני או עמוק), כך שהפגיעה הנוצרת כתוצאה מהטיפול היא מדודה ומתונה יותר. באופן זה, ניתן לבצע טיפול יעיל וממוקד בצלקות אקנה, אשר מתאפיין בהחלמה מהירה יותר בהשוואה לפילינג כללי.

טיפול Fractional RF  אינו דורש הכנה מיוחדת, פרט למריחה של משחת "אמלה" לאלחוש, על מנת למזער את אי הנוחות שתיתכן במהלך הטיפול עצמו.

החזרה לשגרה היא מידית. עם זאת, כדאי לדעת כי לאחר הטיפול, העור יהפוך לאדום למשך שעה ועד שעתיים, וכיומיים-שלושה לאחר הטיפול, יווצרו באזור המטופל גלדים מיקרוסקופיים, אשר ינשרו לבד לאחר חמישה ועד שבעה ימים. בפילינג בינוני, תיתכן תחושת יובש וצריבה בעור למשך יום-יומיים, שבמהלכם יהפוך העור מאדום לחום, ובהמשך ייווצרו גלדים אשר ינשרו לאחר כשבוע. בפילינג עמוק יתרחש תהליך זהה, אלא שהוא עשוי לארוך עד כשבועיים.

לשם השגת תוצאות אופטימליות יש לבצע 3-5 טיפולים עם מרווחי זמן חיוניים של כשישה שבועות ביניהם. חשוב להדגיש: עדין לא נמצאה השיטה אשר מחליקה את העור לחלוטין. עם זאת, דרכי הטיפול המתקדמות של השנים האחרונות משיגות תוצאות משופרות משמעותית בהשוואה למה שנצפה בעבר. סימני המתיחה מתקצרים ומיטשטשים בהשוואה למצב הראשוני.

Mesotherapy treatment

טיפולי פנים

כל אחת מהקוסמטיקאיות במחלקת טיפולי הפנים שלנו תוכל להמליץ לך על שגרת טיפוח המותאמת במיוחד לעורך ובאם צריך שילוב הטיפול בטכנולוגיות מתקדמות. הקפידי לשאול בגמר הטיפול על המלצות ייחודיות רק לך. עשי את השינוי עוד היום, בהכנסת ריטואלים קטנים לשגרת יומך. טיפולי פנים לגבר מומלצים לגברים אשר מעוניינים לשמור על עור פנים בריא וצעיר לאורך זמן. טיפול פנים המבוסס על פילינג ומסכה המחדשים את תאי העור. לעור פנים נקי, אסתטי וחלק לאורך זמן.

טיפול פנים מומלץ בכל גיל לנשים וגברים כאחד!

טיפולי הפנים עוזרים בשמירה על עור פנים רענן ובריא. מעכבים את תהליך ההזדקנות ובעיקר, מונעים נזקים עתידיים לעור.

הטיפולים המוצעים ב HAPPY HOUR נבחרו בקפידה, ומשולבים במכשירים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

תהליך כל טיפול נבנה לאחר חשיבה רבה ובדיקת יעילותו בהשגת מטרות ברורות של שמירה על מראה עור מוצק רך וגמיש, חלק ומתוח וללא פצעונים.

בתוך מגוון טיפולי הפנים המוצעים כיום והמבוססים על שיטות טיפול שונות. וטכנולוגיות המתחדשות כל הזמן. חשוב לדעת לאבחן נכון את עור הפנים שלך ולבנות תכנית טיפולים המותאמת אישית רק לך, כזו שתשיג בדיוק את המטרה – מראה עור פנים בריא, רענן, חלק ומתוח.

להתאמה אישית של טיפולי פנים ספציפיים המיועדים לטיפול בבעיות עור ותיקון נזקים. שילבנו מכשירים מתקדמים שיודעים לטפל בין היתר בהבהרת כתמי עור, פיגמנטציה מנזקי שמש. פיגמנטציה הורמונאלית. החלקת קמטים ומיצוק (אנטי אייג'ינג). קופרוז. טיפול באקנה פעיל. הבהרת צלקות פוסט אקנה. והחדרת חומרי לחות והזנה.

עשי את השינוי עוד היום, בהכנסת ריטואלים קטנים לשגרת יומך והקפידי לשאול בגמר הטיפול על המלצות ייחודיות רק לך.

OxyGeneo beauty Treatment

 OxyGeneo היא טכנולוגיה חדשנית ובלעדית המאפשרת את העשרת העור בחמצן טבעי.

בוחרים ערכת קפסולה המותאמת לתוצאה המבוקשת מבין – ערכת BALANCE לאיזון עור שמן – ערכת REVIVE להצערת העור – וערכת ILLUMINATE לגוון עור לא אחיד. בטכנולוגיה OxyGeneo תוסר שכבת התאים המתים בעור וכתוצאה מכך ייחשף עור חדש ורענן, תוך החדרת החומרים הפעילים והגברת ריכוז החמצן הטבעי בעור.

יתרונות הטיפול:

 • העשרת העור בחמצן טבעי הקיים בגופנו
 • תוצאות נראות לעין מהטיפול הראשון
 • שיפור גוון וטקסטורת העור

OxyGeneo Antiayging Treatment

אנטי אייג'ינג הינו מושג השאול מאנגלית, פרושו פעילות וטיפולים שמטרתם עיכוב ההזדקנות והשינויים החלים בגוף עם התקדמות הגיל, חשיפה ארוכת שנים לקרינת השמש, שינויים הורמונליים – כרונולוגיים או לא, שינויים מטבוליים החלים בגופנו במהלך השנים ושינויי פיגמנטים. תהליך מורכב זה של עיכוב השינויים בעור ושיפור מראהו ובריאותו הינו תהליך ממושך ויש צורך להתמיד בטיפולים משמרים אחת לתקופה. לרוב באים השינויים לידי ביטוי בעור הפנים והגוף כאשר השינויים בפנים הם הבולטים ביותר – העיניים שוקעות, קמטים נחרצים סביב העיניים, במצח, בצדי הצוואר ובצדי האף (קמטי הבעה). תהליך זה מלווה ברפיון של שרירי הפנים ועצמות הלסתות. כל השינויים האלו גורמים להבעה זקנה ועייפה.

טיפול פנים אנטי-אייג'ינג הוא טיפול שמעניק לעור זוהר ורעננות, ממריץ את מחזור הדם, ממצק את העור וכבונוס מסלק את הרעלים. הטיפול מתאים לכולם ובכל גיל, טיפול שמשיג תוצאות רבות, החל משיפור מרקמו של העור ומיצוקו, ריכוך ושיפור הקמטים.

ניתן ורצוי לשלבו עם מגוון סוגי טיפולי פנים, ולכן הוא מצוין כהשלמה למכלול טיפולי אנטי-אייג'ינג.

הטיפול משלב שלוש טכנולוגיות – OxyGeneo | TriPollar RF | Ultrasound Technologies

OxyGeneo בעזרת טכנולוגיה זו תוסר שכבת התאים המתים בעור וכתוצאה מכך ייחשף עור חדש ורענן, תוך החדרת חומרים פעילים והגברת ריכוז החמצן הטבעי בעור.

TriPollar RF טכנולוגיה מתקדמת שאינה פולשנית ומבוססת גלי רדיו (RF), שמטרתה להדק את העור ולמצק אותו, כמו גם לשפר את מרקמו. הטיפול ב- TriPollar מחמם את העור לעומקו, מעודד ייצור קולגן ומייצר מתיחה מיידית של העור.

Ultrasound המאפשר החדרת חומרים מזינים לעור. הטיפול אינו כואב, עדין, בטוח ומתאים לכל סוגי העור.

בטיפולי האנטי-אייג'ינג שלנו התוצאות מידיות ונשארות לאורך זמן, העור יראה רענן וצעיר יותר. הטיפולים בטוחים עבור כל סוגי וגווני העור וללא צורך בזמן החלמה. מומלץ לעבור סדרת טיפולים על מנת להשיג את התוצאות הטבות ביותר לאורך זמן.

Acne treatment deep cleaning

טיפול באקנה אחת ולתמיד!

כיצד פצעי אקנה נוצרים

אקנה נפוצה, כאמור, בעיקר בגיל העשרה אך לא תמיד נעלמת עם סיום גיל ההתבגרות. היא מופיעה דווקא בגיל ההתבגרות בשל השינויים ההורמונליים שמתחוללים בגוף בגיל זה, והיא למעשה תוצר של חוסר איזון בבלוטות החלב. במצב של חוסר איזון הורמונלי, בלוטות החלב נוטות להפריש כמות גדולה יותר של חלב והתוצאות – עור שמנוני ובלוטות חלב שהולכות ונסתמות. כאשר ההפרשה המוגברת נאגרת בתוך הבלוטה היא מצטברת, גדלה ומתנפחת ומתחילים להופיע פצעונים. כאשר חיידקים באים במגע עם בלוטת החלב הנפוחה והעמוסה הם נהנים מכר פורה למזון: החיידקים משגשגים שם כי הם ניזונים מתאי עור מתים וכמו כן מן החלב המוגבר שמופרש מן הבלוטה. החיידקים מתרבים וביחד מחוללים תהליך דלקתי הבא לידי ביטוי באקנה בצבע אדמדם סביב האזור הנגוע.

לעיתים החלב נותר סטרילי ואינו מושך אליו חיידקים. אך ישנם מקרים בהם החלב חשוף לאוויר, המגע עם האוויר גורם לתהליך של חמצון ומתגלים פצעוני אקנה בגוון שחור.

אחת מהתופעות הנלוות לאקנה היא חטטים. אלו הם למעשה צלקות אקנה. צלקות אלו יכולות להופיע כבר בגיל ההתבגרות וללוות אותנו הלאה בגילאים מאוחרים יותר.

אחד הפתרונות לטיפול באקנה פעיל הוא טיפול IPL.

טכנולוגיית IPL מבוססת על טכנולוגית גלי אור סלקטיבית (הרס של רקמה נבחרת בלבד, מבלי לפגוע ברקמות הסובבות) גלי אור המתמקדים במקור האקנה ומטפלים בו ישירות. פתרון זה של טיפול לאקנה הוא יסודי, מדויק וארוך טווח. מטופלים ומטופלות רבים בגילאים שונים נהנים מתוצאותיו ומשדרוג באיכות חייהם. הטיפול מעניק שיפור משמעותי גם כאשר האקנה קשה או כרונית.

בפרק זמן של ימים בודדים לאחר הטיפול כבר ניתן לראות שיפור והקלה משמעותיים במראה העור: האקנה שוכחת ויחד אתה התהליך הדלקתי. הפצעים האדומים נעלמים ככל שהזמן עובר, והעור נראה הרבה פחות שמנוני. בנוסף לטיפול באקנה, טכנולוגיית ה IPL   פועלת גם ברובד המניעתי, כך שטיפול באקנה ב IPL פועל לאורך זמן.

הטיפול באקנה ב IPL הוא יעיל מאוד, בטוח, לא כרוך בתופעות לוואי מיוחדות ומתאים לבני ובנות נוער כמו גם לנשים וגברים.

הטיפול קצר- נמשך כ 45 דקות, לא דורש הרדמה מקומית, בזמן הטיפול מרגישים עקצוץ קל עד בינוני במשך דקות ספורות. מומלץ על סדרת של 5-8 טיפולים. טיפול אחת  ל 3 שבועות.

Post acne treatment

טיפול בצלקות אקנה

צלקות אקנה הן ללא ספק אלמנטים שיכולים להשפיע על מראה העור כולו, ולגרום לחוסר בטחון או למצוקה. למרבה המזל, בשנים האחרונות פותחו טיפולים חדשניים, מבוססי לייזר וגלי רדיו, אשר יכולים לשפר משמעותית את מראה הצלקות ולספק תוצאות מצוינות, מבלי שנידרש לפעולות כירורגיות קשות ומורכבות או לזמן החלמה ארוך.

Fractional RF – פילינג בעזרת טכנולוגיה אשר מעבירה אנרגיה לעור באופן מחולק, בצורה של נקודות מיקרוסקופיות. ה Fractional RF "פוצע" את העור, וכך למעשה מעודד אותו להתחדש וליצור רקמות בריאות ואסתטיות יותר. Fractional RF הנשלחת אל העור מתחלקת כך שבין כל נקודה שבה פוגע ה Fractional RF  ויוצר "נזק", ישנה רקמה בריאה, אשר מסייעת להאיץ את תהליך הריפוי ומפחיתה את הסיכון לתופעות לוואי. במקביל, ניתן לשלוט על עומק חדירת ה RF לעור (פילינג שטחי, בינוני או עמוק), כך שהפגיעה הנוצרת כתוצאה מהטיפול היא מדודה ומתונה יותר. באופן זה, ניתן לבצע טיפול יעיל וממוקד בצלקות אקנה, אשר מתאפיין בהחלמה מהירה יותר בהשוואה לפילינג כללי.

טיפול Fractional RF  אינו דורש הכנה מיוחדת, פרט למריחה של משחת "אמלה" לאלחוש, על מנת למזער את אי הנוחות שתיתכן במהלך הטיפול עצמו.

החזרה לשגרה היא מידית. עם זאת, כדאי לדעת כי לאחר הטיפול, העור יהפוך לאדום למשך שעה ועד שעתיים, וכיומיים-שלושה לאחר הטיפול, יווצרו באזור המטופל גלדים מיקרוסקופיים, אשר ינשרו לבד לאחר חמישה ועד שבעה ימים. בפילינג בינוני, תיתכן תחושת יובש וצריבה בעור למשך יום-יומיים, שבמהלכם יהפוך העור מאדום לחום, ובהמשך ייווצרו גלדים אשר ינשרו לאחר כשבוע. בפילינג עמוק יתרחש תהליך זהה, אלא שהוא עשוי לארוך עד כשבועיים.

Anti-pigmentation Treatment

בעיות הפיגמנטציה וכתמי עור פוגעות לעיתים באופן משמעותי בדימוי העצמי. הן תוצאה של הצטברות פיגמנט כהה-חום, הנקרא מלנין בשכבות האפידרמיס והדרמיס.

בעזרת טכנולוגית IPL שמבוססת על עקרון Selective photo thermolysis, כלומר שימוש באנרגית אור שיוצרת תהליך חימום, המפרק מולקולות מטרה באופן סלקטיבי ומבוקר מבלי להרוס את הרקמה שמסביב.

הסיבות המובילות לבעיות פיגמנטציה הינן: נטייה גנטית (המשתקפת במצוא וסוג העור)

חשיפה סביבתית:  חשיפה לשמש, תהליכים דלקתיים בעור, פרופיל הורמנלי הריון וחשיפה לתרופות מסוימות. פיגמנטציה בולטת בכל אזור, בדגש על אזור הפנים, מהווה בעיה נפוצה ומתסכלת.

סוגי פיגמנטציה שכיחים:

כתמי שמש –  כתמים שטוחים ושטחיים ובעלי גבולות מאוד ברורים. גוון בהיר עד חום כהה. הנגעים פזורים באזורים חשופים לשמש וניתנים לאבחון בבדיקה קצרה ולא פולשנית.

מלזמה (melasma) – כתמים חומים בהירים בעלי גבולות שאינם חדים, אשר לרוב ממוקמים על גבי המצח, לחיים ומעל השפה העליונה ולעיתים גם במקומות נוספים. בעיה זו נפוצה יותר בנשים וקשורה לגנים מסוימים, שינויים הורמונליים וחשיפה לשמש. ניתן לסווג את המלזמה בהתאם לעומק בו הצטברות הפיגמנט היא מרבית – שיטחית-אפידרמלית, דרמלית או משולבת. הטיפול האפקטיבי ביותר הינו שילוב תכשירים מקומיים וטיפולים פיזיקאליים כדוגמת טיפולי IPL.

אדמומיות ופגיעה במרקם עור מחשוף החזה/ דה קולטה – פויקילודרמה (Poikiloderma of civatte) – שנים של חשיפה לשמש גורמות לנזק של עור מחשוף החזה שעיקרו אדמומיות קבועה, בגוון אדום-חום. הבעיה כאן נובעת מהרחבת כלי דם קטנים, היעדר או עודף פיגמנטציה ודלדול העור (ירידה בכמות סיבי הקולגן והאלסטיות של שכבת הדרמיס). הטיפול האפקטיבי ביותר כאן הוא טיפולי אור מסוג (IPL-  intense pulsed light). הטיפולים יכולים לשפר את מראה העור באופן משמעותי בזכות יכולתם להשפיע הן על איכות הרקמה, העלמת כלי הדם ויצירת גוון אחיד.

הצעד הראשון והחשוב, עליו ממליצים הרופאים הוא הגנה יומית מפני השמש. קרם הגנה הוא המפתח להפחתת מראה הכתמים הכהים.

Anti-Hand pigmentation Treatment

בין אם אתם מתמודדים עם כתמי עור כהים כתוצאה מנזקי שמש או מלזמה בידיים, אנו נטפל בכתמים האלה בעזרת טכנולוגית IPL שמבוססת על עקרון Selective photo thermolysis, כלומר שימוש באנרגית אור שיוצרת תהליך חימום, טכנולוגיה מוכחת בדרך לגוון עור אחיד ויפה.

הצעד הראשון והחשוב עליו ממליצים הרופאים הוא הגנה יומית מפני השמש. קרם הגנה הוא המפתח להפחתת מראה הכתמים הכהים.

Anti cuproz Treatment (ROSACEA)

רוזציאה (ROSACEA) הינה בעיית עור נפוצה ביותר, המתבטאת באדמומיות במרכז הפנים, ומוכרת גם בכינוי העממי: "קופרוז". הסיבות לתופעה לא ברורות לחלוטין, אך ככל הנראה נגרמת משילוב של גורמים תורשתיים וסביבתיים: קיימת נטייה מוגברת לפתח "קופרוז" בבהירי עור, באנשים שבני-משפחתם סובלים מהבעיה, ובאנשים הנוטים להסמיק. גם גיל המעבר בנשים כרוך בנטייה מוגברת למחלה (עקב גלי החום שחוות הנשים). ישנם גורמים רבים המוכרים כמחמירים את המצב: חשיפה לשמש, שתיית אלכוהול, מאמץ גופני המביא לעליה בטמפ' הגוף, אמבטיות חמות וסאונות, אכילת מזון חריף, נטילת תרופות ממשפחת הסטרואידים או תרופות  הגורמות להרחבת כלי דם. למרבה הצער, ללא טיפול התופעה תחמיר בהדרגה לאורך השנים, ורק לעתים נדירות היא חולפת לחלוטין מעצמה. חשוב לציין כי טיפול בשלבים מוקדמים יותר של "קופרוז" יעיל יותר מאשר בשלב מאוחר של התפתחות המחלה.

הטיפול ב "קופרוז" הינו בראש ובראשונה הימנעות מהגורמים המחמירים אותה: (בעיקר אלכוהול, מזונות מתובלים ונזקי שמש) והקפדה על תכשירים קוסמטיים יומיומיים אשר אינם מגרים את העור.

"קופרוז" מגיבה היטב לטיפולי אור (IPL): בשיטה זו גל האור חודר לעומק העור, פוגע בכלי דם המורחבים, וגורם לסגירתם והיעלמותם. עם השלמת סדרה של כשלושה טיפולים ניתן לצפות להעלמת כלי הדם המורחבים, להטבה משמעותית בגוון הוורדרד של העור ולשיפור במרקם העור באזור המטופל. לא ניתן להעריך את משך הזמן שהתוצאות יישמרו, אולם לרוב מדובר בשנים. לעתים יש לבצע טיפול חוזר אחת לחצי שנה או שנה, על מנת לטפל בכלי דם השבים ומופיעים, אולם שביעות הרצון של המטופלים ב-IPL גבוהה. הטיפול מלווה באי-נעימות קלה, ובתום הטיפול מופיעה אדמומית של העור – אך זו תיעלם כעבור  מספר שעות, ואין צורך בהימנעות מיציאה מהבית  או באובדן ימי עבודה.

טיפול במכשיר IPL מהווה אלטרנטיבה טיפולית רצויה עבור אנשים הסובלים מ "קופרוז" .

Stretch Marks Treatment

סימני מתיחה מופיעים כאשר הגוף גדל במהירות והעור העוטף אותו נתון תחת תנאי מתיחה ממושכים.

הסימנים האדומים מופיעים על העור שלנו בגלל כלי דם שמשתקפים מחוץ לעור, והסימנים הלבנים יותר בגלל שבירה של סיבים שנקראים קולגן ואלסטין.

בסימני מתיחה נטפל באמצעות Fractional RF  – מדובר בפילינג אשר מעביר אנרגיה לעור באופן מחולק, בצורה של נקודות מיקרוסקופיות. ה Fractional RF "פוצע" את העור, וכך למעשה מעודד אותו להתחדש וליצור רקמות בריאות ואסתטיות יותר. Fractional RF הנשלחת אל העור מתחלקת כך שבין כל נקודה שבה פוגע ה Fractional RF  ויוצר "נזק", ישנה רקמה בריאה, אשר מסייעת להאיץ את תהליך הריפוי ומפחיתה את הסיכון לתופעות לוואי. במקביל, ניתן לשלוט על עומק חדירת ה RF לעור (פילינג שטחי, בינוני או עמוק), כך שהפגיעה הנוצרת כתוצאה מהטיפול היא מדודה ומתונה יותר. באופן זה, ניתן לבצע טיפול יעיל וממוקד בצלקות אקנה, אשר מתאפיין בהחלמה מהירה יותר בהשוואה לפילינג כללי.

טיפול Fractional RF  אינו דורש הכנה מיוחדת, פרט למריחה של משחת "אמלה" לאלחוש, על מנת למזער את אי הנוחות שתיתכן במהלך הטיפול עצמו.

החזרה לשגרה היא מידית. עם זאת, כדאי לדעת כי לאחר הטיפול, העור יהפוך לאדום למשך שעה ועד שעתיים, וכיומיים-שלושה לאחר הטיפול, יווצרו באזור המטופל גלדים מיקרוסקופיים, אשר ינשרו לבד לאחר חמישה ועד שבעה ימים. בפילינג בינוני, תיתכן תחושת יובש וצריבה בעור למשך יום-יומיים, שבמהלכם יהפוך העור מאדום לחום, ובהמשך ייווצרו גלדים אשר ינשרו לאחר כשבוע. בפילינג עמוק יתרחש תהליך זהה, אלא שהוא עשוי לארוך עד כשבועיים.

לשם השגת תוצאות אופטימליות יש לבצע 3-5 טיפולים עם מרווחי זמן חיוניים של כשישה שבועות ביניהם. חשוב להדגיש: עדין לא נמצאה השיטה אשר מחליקה את העור לחלוטין. עם זאת, דרכי הטיפול המתקדמות של השנים האחרונות משיגות תוצאות משופרות משמעותית בהשוואה למה שנצפה בעבר. סימני המתיחה מתקצרים ומיטשטשים בהשוואה למצב הראשוני.

Mesotherapy treatment

מחירון

 1. OxyGeneo beauty Treatment 600₪
 2. OxyGeneo Antiayging Treatment  700₪

בטיפולים הללו ועל מנת להגיע לתוצאה האופטימלית נדרשת  סידרה של טיפולים לכן צרי עמנו קשר על מנת לקבוע פגישת אבחון ויעוץ:

 1. Acne treatment deep cleaning
 2. Post acne treatment
 3. Anti pigmentation Treatment
 4. Anti-Hand pigmentation Treatment
 5. Anti cuproz Treatment
 6. Stretch Marks Treatment
 7. Mesotherapy treatment
 8. SKIN REGUVINATION