מכשור מתקדם

סופרנו פלטינום

הפתרון המלא והחדשני להסרת שיער בלייזר בשיטת SHR טכנולוגית לייזר פוליכרומטי הפועלת ב-3 אורכי גל בו-זמנית

Soprano Ice 3D Laser(סופרנו) היא טכנולוגית לייזר משולבת ב 3- באורכי גל שונים להסרת שיער המקיפה, מהירה יעילה ובטוחה ביותר הקיימת כיום. זהו המכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער, בזכות השילוב של מספר טכנולוגיות. הידית השולחת קרני לייזר ב- 3 אורכי גל שונים (לייזר פוליכרומטי), הופכת את הטיפול למתאים לכל גווני העור ולכל סוגי השיער. Soprano Ice 3D Laser, מספק לצוות המקצועי מענה מלא עבור קשת רחבה של מטופלים/ות: כל צבעי העור כולל שזוף, שיער גס ושיער פלומתי והתאמה מושלמת גם להסרת שיער לילדים ולבני נוער. כמכשיר המציג טכנולוגיה משולבת, משיג הטיפול ב- Soprano Ice 3D Laser תוצאות מעולות בהשוואה לכל מכשיר הפועל באמצעות קרן לייזר באורך גל בודד. מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser הוא פרי פיתוח של חברת אלמה, שאחראית גם לפיתוח של שיטת SHR להסרת שיער לפני יותר מעשור והוא הושק השנה ברחבי אירופה, ארה"ב, אמריקה הלטינית, מדינות מזרח אסיה ובישראל. Soprano Ice 3D Laser (סופרנו) זכה בפרס תעשיית האסתטיקה כמכשיר הלייזר להסרת שיער הטוב ביותר בעולם. חברת אלמה (Alma Lasers) חוגגת השנה 10 שנות הצלחה ואינספור פרסים על פיתוח טכנולוגיות לייזר חדשניות.

אפליקציות טיפוליות

שלושה אורכי גל בו זמנית – Trio Clustered Diode Technology

Soprano Ice 3D Laser משלב 3 דיודות של אורכי גל שונים 755, 810
ו-1064 ננומטרים בידית אחת.
שילובם של אורכי הגל השונים, המותאמים לחלקים השונים בשערה:
הבליטה (Bulge), הפקעת (Bulb) והפטמה (Papilla), עם היכולת של המכשיר לפלוט אורכי גל שונים בו-זמנית, לעומקי רקמת עור שונים ולחלקי השערה השונים, הופך את המכשיר ליעיל ביותר בהסרת שיער מיותר.

אורך גל 755 ננומטר
אורך גל Alexandrite מאפשר ספיגת קרן לייזר בעוצמה גבוהה יותר בפיגמנט המלנין, לכן המכשיר אידיאלי להסרת שיער לטווח הרחב ביותר של צבעי שיער וסוגי שיער.
אורך גל 755 ננומטר יעיל במיוחד על שיער דק ובהיר באזורים רגישים.

אורך גל 810 ננומטר
אורך גל קלאסי של הסרת שיער בלייזר, מאפשר חדירה עמוקה של קרן הלייזר לרקמת העור. לאורך גל 810 ננומטר דרגת בליעה במלנין מתונה, תכונה שהופכת אותו לבטוח בעבור גווני עור בהיר. יכולת החדירה העמוקה שלו מאפשרת לפעול על החלק הפנימי של השערה.

אורך גל YAG 1064 ננומטר
לאורך גל זה יכולת מועטה להיבלע בפיגמנט המלנין שבעור ולכן הוא מתאים להסרת שיער לגווני עור כהים יותר. יחד עם זאת יש לו את יכולת החדירה העמוקה ביותר ברקמת העור וזקיק השערה, תכונה שמאפשרת לפעול על שיער בעומק רב יותר באזורים שונים של הגוף.

אפליקציות טכנולוגיות

טכנולוגית SHR™ מבית אלמה

SHR™ היא הטכנולוגיה היעילה והבטוחה להסרת שיער מיותר, שפותחה על ידי חברת אלמה הישראלית ובאמצעותה מיליוני נשים וגברים ב- 86 מדינות ברחבי העולם נהנים מעור חלק כבר יותר מעשור.

טכנולוגיית ה- SHR™ הפועלת בשיטת החימום ההדרגתי ™ In Motion, מוטמעת גם במכשיר החדשני Soprano Ice 3D Laser של
Alma Laser, שהוא הגרסה המתקדמת ביותר של מכשירי SHR, בזכות הגמישות בהתאמת אורכי הגל המתאפשרת הודות לשילוב של 3 אורכי גל שונים. ההתאמה המקסימאלית של עוצמת האנרגיה לגוון העור והשיער ולעובי השיער, שמספק מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser, בשילוב עם טכנולוגיית ה-™ ICE לקירור שטח פני העור, מונעת סיכון לכוויה של רקמת העור באזור הטיפול.

שיטתIn-motion™ מאפשרת העברה חוזרת של הידית על אזור הטיפול,

כאשר קצב חזרה גבוה של פעימות קצרות המוחדרות לעומק הדרמיס, משיג עוצמה ממוצעת גבוהה ויעילות טיפולית הנובעת מצבירת חום, יחד עם זאת ללא סיכון לכוויה. יתרון נוסף לחימום ההדרגתי הוא בכך שהטיפול איננו מלווה בכאב של ממש, אלא בתחושה הדומה לזו של עיסוי.

שילוב הטכנולוגיות: ™In Motion ו™ICE יחד עם 3 אורכי גל שונים, הופך את Soprano Ice 3D Laser למכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר, עם דרגת יעילות ובטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום.

Facial Tip – אביזר קצה להסרת שיער מהפנים

מאפשר טיפול גם באזורים קשים לגישה

כגון: אוזניים, נחיריים ומעל לשפה העליונה

Hygiene Tip – אביזר קצה חד פעמי

לשמירה על היגיינה בהסרת שיער באזורים אינטימיים

יתרונות המוצר:

ללא כאב – הטיפול אינו כרוך בכאב והתחושה דומה יותר לזו של עיסוי.
ללא כוויות – אין סכנה לכוויות, הודות לחימום הדרגתי ומבוקר בשילוב טכנולוגית ™ICE לקירור העור.
מותאם גם לטיפול בילדים ונוער – בזכות דרגת הבטיחות הגבוהה והעובדה שהטיפול הינו ללא כאבים.
טיפול קצר ומהיר – בין מספר שניות לאזור קטן למספר דקות בלבד לאזורים גדולים כדוגמת הרגליים או הגב, כל סדרת הטיפולים קצרה ב- 50%.
מתאים גם לעור שזוף – הטכנולוגיה הייחודית של Soprano Ice 3D Laser- סופרנו, מאפשרת הסרת שיער גם מעור שזוף ולכן מתאימה לטיפול בכל ימות השנה.
מתאים לכל סוגי השיער – שילוב של 3 אורכי גל בו-זמנית מאפשר להסיר שיער גס ושיער פלומתי.
מתאים לכל גווני העור – החימום ההדרגתי והמבוקר מקנה ל- Soprano Ice 3D Laser את היכולת לטפל בגווני עור כהים, תוך שמירה על בטיחות שכבת העור.

סרטון הדגמה